Få 2 magasiner for kr 149 + gave: Støydempende Bluetooth-hodetelefoner
Få 2 magasiner for kr 149 + gave: Støydempende Bluetooth-hodetelefoner
Spar kr 699
Skjul

Få 2 magasiner for kr 149 + gave: Støydempende Bluetooth-hodetelefoner Spar kr 699

2 magasiner (veil. utsalgspris kr 199,90)
kr 99,50
Støydempende Bluetooth-hodetelefoner (verdi kr 599)
kr 0
Levering
kr 49,50
Totalprisen din
kr 149
Tilbudets samlede verdi
kr 798,90
Du sparer
kr 699,40
Totalpris inkludert levering
kr 149
  1. Som abonnent får du tilgang til Fordelssonen
  2. Fordelssonen inneholder over 300 programmer
  3. Grundige veiledninger på norsk
  4. Tilgang til den store sikkerhetspakken
  5. Komplett pakke til optimalisering av PC-en
  6. Alt er sikret og gjennomtestet av redaksjonen i Komputer for alle
  7. Du kan til enhver tid si opp abonnementet. Etter tilbudet fortsetter du med et løpende abonnement til kr 99,95 per nummer inklusiv levering.

Støydempende Bluetooth-hodetelefoner

Verdi: kr 599

Støydempende Bluetooth-hodetelefoner

  1. Fordyp deg uansett hvor du er.
  2. Svært god aktiv støydemping.
  3. Komfortable å bruke i mange timer.
  4. Batteritid på opptil 20 timer.

Les mer

Støy kan være en stor belastning når vi skal konsentrere oss og holde fokus over tid – uansett om det er på jobb eller på fritiden.

Hodetelefonene BPM Active Noise Cancelling reduserer mye av støyen rundt deg, uten at musikken eller lydboken blir overdøvet av andre ting.

Hodetelefonene har en lett over-ear passform som omslutter hele øret, slik at du kan bruke dem hele dagen.

Smart sammenleggbar design som passer pefekt i vesken.

Lytt til musikk, lydbøker og podkaster med det lydnivået du selv ønsker – perfekt på reiser, på jobb og når du er på farten.

En verden av elektronikk.

5
43%
4
46%
3
9%
2
1%
1
1%

4.3 av 5 stjerner
2290 tilbakemeldinger

Det leserne sier

Veldig mange gode tips for pc brukere! 😎

Thor Håkon Nordahl

Tar opp nyheter og aktuelle problemstillinger som angår de fleste med egen PC.

Terje H Hansen

Norge`s beste datablad gjennom årene.

Geir Fjellheim

Masse nyttig info for oss som ikke er så veldig datakyndige. Takk.

Roger Hansen

Mange relevante og svært nyttige artikler som, tilgang til mange programmer i fordelssonen, mulighet for å få svar på spørsmål og løsninger på problemer direkte.

Torodd Olsen

Lettleste artikler, interessante å lese for den som ikke er så inne i forskjellige ting ved data.

Åse-Marit Nereng

Gode artikler/tester og fine veiledninger. Finner alltid noe interessant i bladet.

Frank Hargaut

1. Får lese om ny ting som kommer på markedet, 2.Mange gratis programmer som kommer med hvert blad og det er fyldig omtale av programmene. 3.Tester av data utstyr.

Nils Magnor Stølen

Andre tilbud fra Komputer for alle

Magasinet Komputer for alle er den perfekte følgesvennen for alle som interesserer seg for PC-er, nettbrett og smarttelefoner, både entusiastene som er glade for en hjelpende hånd og litt inspirasjon av og til – og nybegynnerne som først og fremst vil at alt skal fungere.

Med et abonnement på Komputer for alle får du ikke bare magasinet rett i postkassen. Du får også full tilgang til Fordelssonen, stedet der vi samler alt det digitale innholdet som tilhører Komputer for alle.

Her kan du hente mer enn 500 verdifulle, sikre PC-programmer samt grundige veiledninger på norsk og masser av artikler fra bladet.
Du kan også delta på PC-kurs og registrere deg for sikkerhetsalarmen, som varsler deg hvis det er en digital trussel på vei.

Både jeg og resten av redaksjonen i Komputer for alle gleder oss til å være din guide i den digitale verden.

Med vennlig hilsen

sjefredaktør
Leif Jonasson

Menu

Magazine Cover Magazine Cover

Få 2 magasiner for kr 149
+ gave: Støydempende Bluetooth-hodetelefoner

kr 99,50
+ kr 49,50 i porto og eksp.
Spar kr 699!